2017. november 25. szombat
Komárom sportcsarnok
A CSOPORT B CSOPORT

1. 11:00 SZPK FIÚ - SZIGETSZENTMIKLÓS 3. 11:50 SZPK LÁNY - VESZPRÉM
2. 11:25 BOGDAU STUPAVA - TSUNAMI BRATISLAVA 4. 12:15 VAJDA - TSUNAMI ZAHORSKA B.
5. 12:40 SZPK FIÚ - BOGDAU STUPAVA 7. 13:30 SZPK LÁNY - VAJDA
6. 13:05 TSUNAMI BRATISLAVA - SZIGETSZENTMIKLÓS 8. 13:55 TSUNAMI ZAHORSKA B. - VESZPRÉM
9. 14:20 SZPK FIÚ - TSUNAMI BRATISLAVA 11. 14:45 SZPK LÁNY - TSUNAMI ZAHORSKA B.

játékidő:1x20 perc futó órával az utolsó 1 perc tiszta
azonos pontszám esetén / egymás elleni eredmény / gólkülönbség / ha 3 csapatnak van azonos pontja: mini-tabella / gólkülönbség /több lőtt gól /3-3 büntetőlövés.
Helyosztók esetén 3-3 büntetőlövés, a döntőben 3 perc hosszabbítás, majd 3-3 büntetőlövés.

Immáron sokadik alkalommal szervezi meg őszi utánpótlás kupáját a Szőnyi Palánkdöngetők Köre. Nagyon rangos esemény, mivel a határ közelsége miatt sok külföldi csapat vesz részt az eseményen.

Terveink szerint egy 2005 és késöbb születettek csapattal utaznánk el, ami az első megméretése lenne fiatal játékosainknak.

• A korábbi évekhez hasonlóan szülői személyautó segítséggel utaznánk, melynek költségeit közösen viselik az utazók. Várom majd szülők jelzését, hogy ki tud és akar is segíteni személyszállításban. Össze is lehet beszélni, ki-kit tud, akar elhozni Komáromba. Én is autóval megyek, nálam lesz még +3 hely.
  • A Nevezési díjat az egyesületi kifizeti!
  • Indulni kb 2 órával az első meccs kezdése előtt szoktunk indulni (1 óra 20 perc az út) a Budapest úti ÚJ MOL kúttól.
  • Értelem szerűen egész napos elfoglaltságot jelent, tehát folyadék, hideg élelemről mindenki maga gondoskodik.
  • A meccsekre CSAPVÍZ (mentes ásványvíz) kell palackban, kulacsban szükségres.
  • Mezt adok a gyerekeknek, sportcipőt, fekete (sötét) nadrágot, fehér pólót shozni kell.